Gaminiai

Kapų atributika ir rankų darbo gaminiai kapų dekoravimui

Siekiame, kad turėtumėte galimybę deramai įamžinti tuos, su kuriais patyrėte gražiausias akimirkas. Vienas iš būdų tai padaryti – asmeniniu dėmesiu grįsta individuali kapų atributika tiesiai iš kūrėjų rankų. Kiekvienas gaminys yra rankų darbo, ilgai apgalvotas, sukurtas bei pagamintas Lietuvoje, naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas bei patikimus gamybos procesus, dėl to kiekvienam gaminiui suteikiame garantiją! Didžiuojamės, kad Jūsų artimiesiems skirtos akmeninės ar keramikinės žvakidės, žibintai bei vazos gėlėms, laidojimo urnos bei atminimo albumai, gaminami tikrų savo srities profesionalų. Tai žmonės, kurie atlikdami savo darbą atiduoda visą savo kūrybinį potencialą, energiją ir pagarbą tam, kad sukurtų nestandartinį, išskirtinio dizaino, unikalų ar vienetinį gaminį. Siekiame, kad jis būtų ne tik gražus, bet ir ilgaamžis, patvarus, su išlaikytu puikiu kokybės ir kainos santykiu. Norime, kad Jums būtų lengviau sukurti vientisą savo artimojo kapo dizainą, dėl to rekomenduojame kompleksinius sprendimus. Priderinsime vazą ir žibintą, sukursime visą vientisą įamžinimo liniją – nuo atsisveikinimo urnos bei atminimo albumo iki bendros kapo stilistikos ir dekoro elementų. Jeigu neesate linkęs laukti, galite rinktis iš jau esamo asortimento, o jeigu turite kitų sumanymų ir idėjų – kreipkitės, pasiūlysime tinkamus sprendimus ir juos įgyvendinsime.

Kiekvienas gaminys yra rankų darbo, ilgai apgalvotas, sukurtas bei pagamintas Lietuvoje, naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas bei patikimus gamybos procesus.
Žibintai Kapams │ Dekoratyviniai Keramikiniai Kapų Žibintai
Rinkitės Memorus kuriamus, rankų darbo Žibintus Kapams iš natūralaus akmens! Papuoškite artimojo kapavietę su Jūsų pasirinkta kapų atributika. Užsakymai visoje Lietuvoje!

Daugiau

Žvakidės Kapams | Kapų Žvakidės | Žvakių Įdėklai
Jeigu norite, jog Jūsų artimųjų kapą puoštų stilingas, subtilus, jaukumą bei šilumą suteikiantis rankų darbo meninis gaminys – rinkitės Memorus žvakides kapams!

Daugiau

Vazos Kapams │Rankų Darbo Vazos Kapų Gėlėms
Rinkitės jaukumą suteikiančias Vazas Kapams ir Papuoškite artimųjų kapavietes su Memorus siūlomais rankų darbo gaminiais. Užsakymai visoje Lietuvoje!

Daugiau

Nuotraukų Albumai Rankų Darbo │ Prisiminimų Knyga
Įamžinkite savo artimojo atminimą su Memorus kuriamais rankų darbo fotoalbumais, knygomis. Galimybė rinktis albumo dizainą arba palikti pasirūpinti pilnu paruošimu mums. Albumus siunčiame ir į užsienį.

Daugiau

Laidojimo Urnos │ Kremavimo Urnos │ Urnų Dekoras
Kuriame, dekoruojame ir gaminame rankų darbo Laidojimo Urnas! Užsakymus priimame visoje Lietuvoje! Leiskite Memorus pasirūpinti Jūsų artimųjų kapais!

Daugiau