Kapų tvarkymo paslaugos: kapų dizainas, kapų priežiūra, kapų įrengimas visoje Lietuvoje

Dirbdami ilgą laiką kapų įrengimo srityje ir bendradarbiaudami su kitų sričių specialistais sukūrėme keletą unikalių technologijų, kurios daugiau nei dvigubai prailgina kapavietės ilgaamžiškumą bei garantuoja lengvesnę jos priežiūrą. Esame tam, kad padėtume išspręsti visus su kapų projektavimu ir kapų įrengimu, atnaujinimu ir priežiūra susijusius rūpesčius. Tą įgyvendiname:

Sukurdami galimus dizaino sprendimus.
Ši paslauga apima kapų dizainą ir dekoravimą, kai profesionalus apželdintojas bei akmentašys sukuria unikalų ir labiausiai tinkantį kapo dizainą ir paminklą pagal individualius Jūsų poreikius bei norus. Tam, kad žinotumėte, koks bus galutinis rezultatas, pateikiame projekto vizualizacijas 2D ir/arba 3D formatais.
Paskaičiuodami pasirinkto dizaino sąmatą
paminklui, kapo vidaus sutvarkymui, kapo išorėje atliekamiems darbams. Tai padeda priimti sprendimą, ar darbus atlikti dalimis ar vienu kartu.
Jūsų patogumui suteikdami visas reikalingas paslaugas
susijusias su kapų tvarkymu ir apželdinimu bei paminklais kapams. Tai apima kapavietės priežiūrą ne tik jos viduje, bet ir visoje aplinkoje (pvz. trinkelių klojimo darbai, tvorelės betonavimas, paminklo statymas ir pan.). Taip sutaupote savo laiko kelių specialistų paieškoms bei komunikavimui tarp jų ir atsakomybę už atliktų darbų kokybę perleidžiate vienai komandai.
Suteikdami garantiją atliktiems darbams.
Pasirinkę Memorus komandą projekto įgyvendinimui galite būti ramūs dėl atliktų darbų kokybės ir sutvarkymo ilgaamžiškumo, nes visiems atliktiems darbams suteikiame garantiją.
Suteikdami tolimesnės augalų bei kapavietės priežiūros rekomendacijas
tam, kad ant Jūsų artimojo kapo pasodinti augalai atrodytų nepriekaištingai, o pastatytas paminklas tarnautų ilgai.
Suteikdami vienkartinės arba reguliarios kapo priežiūros paslaugas
tam, kad Jūsų artimojo kapavietė visada būtų tvarkinga, o esant progoms – ir šventiškai papuošta. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir galimybes, siūlome šias paslaugas: vienkartinis kapų tvarkymas, proginis kapaviečių tvarkymas, nuolatinė kapų priežiūra. Po kapo aplankymo atsiunčiame atlikto darbo fotografijas Jūsų įvertinimui.
Dirbdami atsakingai ir sąžiningai.
Jeigu darbų atlikimo metu padarėme Jums ar šalia Jūsų artimųjų esančiam kapui nuostolius – mes juos atlyginsime. Po darbų atlikimo – paliekame savo darbo vietą tvarkingą, darbo metu elgiamės pagarbiai tos vietos, kurioje dirbame atžvilgiu. Savo darbus grindžiame aiškia ir išankstine tarpusavio sutartimi.

Kapų dizainas, kapų tvarkymas ir kapų įrengimas

Mūsų tikslas – padėti profesionaliai sukurti tobulą, Jūsų artimųjų amžinojo poilsio vietą ir išspręsti visus su kapavietės įrengimu ar jos atnaujinimu susijusius rūpesčius. Tą įgyvendinsime sukurdami kapavietės dizainą, atlikdami jos tvarkymo ir įrengimo darbus. Tiesiog pasirinkite savo poreikius atitinkančią paslaugą ar susisiekite su mūsų specialistu.

Kapaviečių tvarkymas ir kapų priežiūra

Jeigu neturite galimybės dažnai lankyti artimųjų kapų, bet norite, kad jie visada atrodytų nepriekaištingai prižiūrimi – aplankysime Jūsų artimųjų kapavietę ir pasirūpinsime nuolatine priežiūra, pagal iš anksto suderintą grafiką. O jeigu norėsite išvengti įvairių organizacinių klausimų artėjančių švenčių proga – pasirūpinsime ne tik kapavietės tvarka, bet ir proginiais papuošimais. Galėsite būti ramūs, kad artimųjų kapai tvarkingi, o Jūs galite skirti laiko savo poreikiams.