Paminklai kapams visoje Lietuvoje

Prisiminkite tuos, su kuriais patyrėte gražiausias akimirkas – įamžinkite brangiausiųjų atminimą ne tik širdyje, bet ir subtiliai pateiktame akmenyje. Tą padaryti padės pagrindiniai du akcentai – tai paminklas ir vidinis kapų tvarkymas. Manome, jog gražiai kapavietei įrengti labiau reikalingas subtilus skonis, galutinio rezultato aiški vizija ir gerai parinktas dizainas, nei didelis kiekis pinigų. Tad siekdami sukurti tobulą Jūsų artimojo amžino poilsio vietą bet kuriame Lietuvos kampelyje, mes sukursime individualaus dizaino antkapį, papildysime jį meniniais elementais bei pateiksime sprendimus dėl kapo vidaus sutvarkymo – kad viskas tarpusavyje būtų apgalvota ir tinkamai derėtų. Kad būtumėte ramūs dėl gaminio ilgaamžiškumo – suteiksime jam neriboto laiko garantiją! Jeigu paminklas jau yra pastatytas, pateiksime sprendimą dėl jo atnaujinimo, restauravimo. Taip senai stovintis, bet dar gana geros būklės paminklas, įterpus šiuolaikines detales ar suteikus jam kitokią formą bus prikeltas naujam gyvenimui, o Jūs sutaupysite pinigų naujo įsigijimui.

Paminklai kapams

Patvarūs granito paminklai

Patvarūs granito paminklai – nuo klasikos iki išskirtinių darbų! Visi mūsų gaminiai yra lietuviški, patvarūs ir ilgaamžiai, nes ne tik patikimai sumontuojami, bet gaminami iš vienos patvariausių gamtos uolienų – granito. Tai – natūrali, ekologiška, ilgaamžė ir dekoratyvi medžiaga, paplitusi visame pasaulyje, vežama iš šalių, kur itin vertinama kokybė – Švedijos, Suomijos, taip pat vežama iš Indijos, Karelijos ir k.t. Gamindami paminklus naudojame ir lietuvišką granitą – lauko riedulius. Mūsų gaminiai yra atsparūs aplinkos poveikiams, nekeičia spalvos ar savo išvaizdos metams bėgant. Kad turėtumėte galimybę rinktis, pasiūlysime platų akmens spalvų pasirinkimą – vis tai tam, kad galėtume įgyvendinti net ir sudėtingiausius sumanymus. Suteiksime ilgalaikę garantiją, kad būtumėte ramūs, jog Jūsų artimojo paminklas yra kokybiškas, o darbai atlikti tinkamai.

Prieš projektuojant ar tiesiog renkantis pirkti paminklą verta atkreipti dėmesį į priešais stovinčio paminklo išmatavimus. Jeigu priešais esantis paminklas platus, aukštas, pasirinkus mažą paminkliuką pastarasis atsidurs didžiojo paminklo nugarinės dalies fone.

Jeigu priešais paminklas – antkapis dar nepastatytas, galima pasidomėti mirusiojo artimųjų, ką jie galvoja daryti, kokį paminklą ruošiasi statyti. Pateikiame kelis pavyzdžius.

Išskirtinis paminklas
Eglė Balčiūnienė
Reikia patarimo ar pagalbos?
Susisiekite telefonu 8 630 144 30 arba parašykite mums.
Visus su kapavietės įrengimu arba atnaujinimu susijusius rūpesčius palikite mums.

Paminklų formos, stilius ir dizaino tendencijos

Jeigu norite, kad Jūsų artimojo atminimą įamžintų toks paminklas, kuris turėtų idėją, prasmę, būtų įdomus ir išskirtinis, toks, koks ir buvo Jūsų artimasis – didelį dėmesį skirsime antkapio dizainui, o jeigu norite subtilaus paprastumo – pasiūlysime labiau klasikinius variantus. Domimės pasaulinėmis tendencijomis, kurias pritaikome projektuojant ir kapavietes Lietuvoje. Norėdami paminklams suteikti išskirtinumo, bendradarbiaujame su ilgametę darbo patirti turinčiais kitų sričių specialistais – kalviais, stiklo ir keramikos menininkais, skulptoriais, dėl to galime pasiūlyti įvairiausių formų, stilių bei skirtingų dizainų antkapius ir išpildyti įvairiausias vizijas. Pagal kapavietės aplinkos sąlygas, patarsime kelių dalių paminklą vertėtų rinktis, ne tik pateiksime savo idėjas, bet ir suderinsime artimųjų pageidavimus, atsižvelgsime į finansines galimybes, bei mirusiojo asmenybę ar jo išreikštą valią. Kad visiems šeimos nariams būtų lengviau ir papraščiau priimti bendrą sprendimą – teiksime konsultacijas gyvai tiek kartų, kiek tik reikės dvejonėms išsklaidyti ar klausimams atsakyti, atliksime paminklo ir visos kapavietės projektavimo darbus, pateiksime išsamias vizualizacijas, suskaičiuosime projekto sąmatą, numatysime darbų eigą, įtrauksime Jus į projekto įgyvendinimo procesą tiek, kiek norėsite tam skirti laiko, numatysime darbų atlikimo trukmę ir jos laikysimės. Įgyvendinę projektą suteiksime akmens gaminiams bei atliktiems darbams ilgalaikes garantijas. Esant poreikiui teiksime rekomendacijas ir konsultacijas dėl tolimesnės kapavietės ar paminklo priežiūros.

Paminklas kapams
Įgyvendinę projektą suteiksime akmens gaminiams bei atliktiems darbams ilgalaikes garantijas.

Pagal asortimentą, paminklai gali būti skirstomi į vienos dalies, dviejų dalių ar trijų dalių paminklus. Kiek dalių pasirinkti, priklauso nuo kliento poreikių, finansinių galimybių bei nuo to, kiek asmenų yra ir planuojama, kad bus palaidota. Pagal formą paminklai skirstomi į granitinius laisvos formos paminklus (asimetriški, nešlifuota nugarine dalimi bei nešlifuotais šonais), taip pat yra pagalvėlės formos paminklai, kurie visai žemi ir nuožulnūs ir yra modernūs paminklai, kur vietoje standartinio paminklo gali būti tiesiog išplatėjusi akmens tvorelė ant kurios yra užrašai. Moderniems paminklams priskirti būtų galima ir įvairias kalvio darbo abstrakcijas, skulptūras. Paminklai-antkapiai gali būti ir mediniai, tik jie išsilaiko iki 20 metų ir eigoje dažnai atsiranda visokių pakitimų, yra reikalinga reguliari medžio priežiūra.

Paskutiniu metu pastebima, kad mieliau žmonės renkasi švelnesnių formų paminklus, labiau dominuoja apvalinti kraštai, vis dažniau kuriami individualaus dizaino paminklai ir gana retokai jie perkami jau pagaminti, nors dar visai nesenai buvo priešinga tendencija. Vis drąsiau paminklų gamyboje naudojamas stiklas, metalas. Jie naudojami, kaip puošimo elementai. Pagal spalvas pastebėjome, jog vis mažiau pageidaujama juodos spalvos paminklų. O jeigu renkamasi juodos spalvos elementai tai dažniausiai kapavietėje jie papildomi kitų spalvų elementais. Pvz.: viena paminklo dalis gali būti juoda, o kita dalis ar tvorelė – pilka ir pan. Pagrindinis pageidavimas, kurį išsako klientai, kad paminklai ir vidinis kapų tvarkymas būtų praktiškas. Lankymo ir priežiūros dažnumo klausimas yra vienas iš pagrindinių mūsų užduodamų klausimų. Kaip pavyzdys: laisvos formos paminklas nebus labai tinkamas ir praktiškas sprendimas, jeigu kapas yra po medžiais, nes paminklas pradės greitai žaliuoti, o jo nuvalymas be specialios technikos bus sunkus ir varginantis.

Gėlių dekoracija - paminklas
Pasiūlymas
Vizualizacija
Sąmata
Įgyvendinimas

Rinkitės patikimą paminklų gamintoją

Tai viena iš svarbiausių užduočių Jums! Tekę girdėti, jog bendradarbiavimas su paslaugos teikėju buvo ne toks sklandus, kokio tikėtąsi, kad įgyvendintas projektas nepateisino lūkesčių, nes nebuvo pateiktos būsimo rezultato vizualizacijos ar rezultatas neatitiko to, kas buvo pateikta pavyzdinėse nuotraukose; kad projekto kaina kito projekto įgyvendinimo eigoje; kad esant problemai paslaugos teikėjas vangiai į ją reagavo ir nesiūlė efektyvių, operatyvių sprendimo būdų jai išsręsti; kad netenkino paslaugos kokybė ar darbo kultūra. Norint išvengti panašių nemalonių situacijų viso šio subtilaus proceso metu – rinkitės patikimą paminklų gamintoją! Mūsų akmentašiai yra sukaupę didelę patirtį ir dirba šioje srityje daugiau kaip 25 metus, o profesionalūs dizaineriai ir želdinimo specialistai yra sukaupę ne mažesnę kaip 10 metų patirtį. Tačiau svarbu, jog tai ne tik aukštos kvalifikacijos specialistai, bet ir aukštos etikos žmonės. Sparčiai augantis patenkintų klientų skaičius ir teigiamas jų atgalinis ryšys apie mūsų atliktus darbus, rodo, jog – pateisiname klientų lūkesčius. Todėl užtikriname sklandžią ir efektyvią komunikaciją viso proceso metu, skaidrias sutarties sąlygas, laiku atliekamą darbą, ilgalaikes garantijas atliktiems darbams, autorines darbų fotografijas. Gerbdami Jūsų laiką rūpinamės, kad Jūsų artimųjų kapus puoštų ne tik išskirtinio dizaino kokybiškas paminklas, bet būtų vientisa, graži ir tvarkinga visa kapavietė, dėl to pasiūlysime kompleksinius sprendimus jos įrengimui bei dekoravimui. Gerbdami Jūsų artimųjų atminimą bei Jūsų privatumą užtikrinsime konfidencialumą, dėl to fotografijas svetainėje talpinsime tik su Jūsų sutikimu ir mirusiojo duomenų nuotraukose panaikinimu.

Paminklas kapams 4

Prieš renkantis paminklą verta pasidomėti įmonės kuri juos gamina darbo stažu, peržvelgti atliktų darbų fotografijas (paklausti ar tos fotografijos yra jų asmeniniai darbai ar tiesiog surinkti, kaip gražūs pavyzdžiai). Taip pat verta pasidomėti garantijomis, išsiaiškinti ar patys gamina paminklus, ar tik perparduoda gaminamą produkciją. Dėl to verta paklausti, kiek jie bei Jūs turėsite galimybės dalyvauti proceso eigoje, o reikalui esant keisti tam tikrus dalykus gamybos eigoje. Verta suderinti visas technines dalis, numatant jas sutartyje, tam, kad gautumėte kokybiškas kapų priežiūros paslaugas, kurias užsakėte.

Gerbdami Jūsų laiką rūpinamės, kad Jūsų artimųjų kapus puoštų ne tik išskirtinio dizaino kokybiškas paminklas, bet būtų vientisa, graži ir tvarkinga visa kapavietė.
Eglė Balčiūnienė
Reikia patarimo ar pagalbos?
Susisiekite telefonu 8 630 144 30 arba parašykite mums.
Visus su kapavietės įrengimu arba atnaujinimu susijusius rūpesčius palikite mums.