Nuolatinė kapų priežiūra visoje Lietuvoje

Išbandyk dabar tik nuo 26 Eur mėn.!

Bendraujant su esamais bei potencialiais klientais, dažniausiai susiduriame su dviem požiūriais. Vienas jų – asmenų, kurie neturi galimybės patys reguliariai tvarkyti artimųjų kapų, bet ir nėra linkę patikėti šio darbo kitiems. Pagrindinė to priežastis – įsitikinimas, kad kapus privalu prižiūrėti tik pačiam. Dar viena priežasčių – vyraujanti nuomonė, jog gėda samdyti kapų priežiūros specialistą, todėl mano, jog gali būti nesuprasti ar smerkiami. Šių požiūrių pasekmė – didelis skaičius apleistų ir nuolat netvarkomų kapų.

Tuo tarpu kitų žmonių požiūris liberalesnis ir jų nuomonė lankstesnė šiuo klausimu. Tokie asmenys nedvejodami kreipiasi į kapų priežiūros specialistą, ieško patarimų, siekia kuo įdomesnio kapo sutvarkymo.

Taigi, minėti požiūriai yra skirtingi, bet ir nuo jų priklausantis rezultatas taip pat skiriasi. Nors, vis dar yra manančių, jog svarbiausia yra tai, kaip bus įrengta kapavietė, tačiau verta pagalvoti, kas yra svarbiau – prabangiai įrengta kapavietė, kuri nėra periodiškai prižiūrima, ar kukliau įrengta kapavietė, bet visada atrodanti tvarkinga ir švari. Puikiai suprantame ir žinome visas priežastis, trukdančias patiems atlikti šį darbą, todėl užtikriname konfidencialumą ir jau nuo šiandien Jums, kaip ir daugimai kitų klientų galime padėti tuo pasirūpindami. Taip ne tik galėsite pakankamai laiko skirti savo poreikiams, bet ir būti ramūs, kad Jūsų artimųjų kapai visada atrodo tvarkomi ir prižiūrimi nepriekaištingai.

Kapą aplankome du kartus per mėnesį, o jeigu norėsite išvengti įvairių organizacinių klausimų artėjančių švenčių proga – pasirūpinsime ne tik proginiu kapavietės tvarkymu, bet ir proginiais papuošimais. Pasirinkus šią paslaugą atliekame darbus priklausomai nuo metų laiko. Įprastai yra atliekama: kapavietės aplinkos priežiūra (išnaikintos piktžolės, surinktos gamtos šiukšlės), parinkti bei pasodinti nauji augalai (augalai neįskaičiuoti), priklausomai nuo sezono atliekama augalų priežiūra (pvz. apgenėti, patręšti, dažniau paliejami), nuvalysime, o esant reikalui ir kosmetiškai atnaujinsime paminklą, tvorelę, atsiradus poreikiui smulkiems pataisymams (pvz. atsiklijavus akmens apvadui, iškritus betono trinkelei, įplyšus patiesalui ar pan.) – atliksime jų korekciją. Kas kartą apsilankę uždegsime žvakelę. Kad matytumėte, kaip mums sekėsi atlikti darbus, kas kartą atsiųsime fotografijas prieš kapavietės sutvarkymą ir po jo.

Kapų priežiūros kainos

Kapų priežiūros kainos priklauso nuo pasirinktos paslaugos: kapų dizainas ir kapų dekoravimas, kapų tvarkymas ir apželdinimas, kapų projektavimas ir kapų įrengimas. Taip pat nuo vietos, kurioje yra Jūsų artimųjų kapas, esamos kapo būklės, papildomų Jūsų norų bei poreikių.

Vienkartinis kapo sutvarkymas kainuoja nuo 89 Eur, papildomai skaičiuojant gėles, bei visas kitas kapo sutvarkymui reikalingas medžiagas. Proginis kapavietės tvarkymas, kuris apima „higieninį“ kapo sutvarkymą bei kapo papuošimą artėjančių svarbių dienų proga kainuoja nuo 120 Eur. Nuolatinė kapo priežiūros paslauga kainuoja nuo 35 Eur mėnesiui, papildomai skaičiuojant gėles, bei visas kitas kapo sutvarkymui reikalingas medžiagas. Įprastai kapų priežiūros paslauga teikiama iki gruodžio mėn., apimant ir kapo aplankymą po visų Šventųjų ir Mirusiųjų dienos. Kelerių metų pastebėjimu, iki šio laiko žemės dar neužkloja storesnio sniego sluoksnis, dėl to akivaizdžiai matosi nudegę žvakelės ir silpnų šalnų pakąsti nedekoratyvūs augalai. Tokio aplankymo metu, galima atsakingai paruošti kapavietę bei joje esančius daugiamečius augalus žiemai.

Minėtos paslaugų kainos pateikiamos su mokesčiais. Tikslią paslaugos kainą galėsime įvardinti aptarę Jūsų pageidavimus. Jeigu Jūsų artimųjų kapas yra kitame mieste, nei Kaunas, įvertiname atstumą ir paskaičiuojame kelionės kainą. Kad matytumėte, kaip mums sekėsi atlikti darbus, kas kartą darbus aprašysime ir atsiųsime fotografijas prieš kapavietės aplankymą ir po jo.