Vazos kapams

Subtili elegancija Jūsų artimųjų kapavietėje – aukštos kokybės granito vazos kapams.
Mes, orientuodamiesi į estetiką ir funkcionalumą, sukūrėme patvarias granito vazas, kurios puikiai papildo bet kokį paminklą, suteikdamos kapavietei išskirtinio jaukumo. Šios klasikinio dizaino kapų vazos yra ne tik praktiškas pasirinkimas gėlėms, bet ir gražus dekoras. Skirtingai nuo įprastų plastikinių ar dirbtinio akmens masės vazų, kurios dažnai skyla, blunka ar netinka prie modernaus kapo dizaino, mūsų granitinės kapų vazos yra sukurtos atlaikyti laiko išbandymus ir pasižymi tvirtumu, atsparumu nepalankioms oro sąlygoms.
Rūpinamės, kad gaminiai atrodytų gražiai net ir žiemos metu, todėl visos vazos komplektuojamos su granitiniu dangčiu, skirtu jas uždengti šaltuoju metu, taip apsaugant nuo šalčio ir sniego. Kiekvienoje vazoje gali būti speciali skylė, skirta vandeniui nubėgti, užtikrinant, kad vaza nesutrūktų šaltuoju sezonu. Dėl didelės spalvų įvairovės galite rinktis iš 16 skirtingų granito spalvų, leidžiančių harmoningai derinti vazas prie paminklo ar kapavietės stiliaus.
Mūsų granito vazos kapams, kainuojančios 195 Eur, yra specialiai sukurtos atlaikyti Lietuvos klimato iššūkius, pasižyminčios ilgaamžiškumu bei klasikiniu dizainu. Vaza kapams yra pilnai paruošta naudojimui – į kainą įeina nemokamas plastikinis įdėklas gėlėms, suteikiantis papildomą patogumą ir funkcionalumą. Vazos yra lengvai prižiūrimos ir, tinkamai prižiūrimos, išlieka ilgaamžės.
Investuokite į kokybišką gaminį, kuris ne tik atliks savo funkciją, bet ir suteiks Jūsų artimųjų kapavietei estetinės vertės.
Užtikriname, kad kiekvienas gaminys bus pristatytas saugiai ir laiku į bet kurį Lietuvos kampelį.

Vazų kapams pavyzdžiai
Vazos kapuose
Reikia patarimo ar pagalbos?
Susisiekite su mumis ir pasirūpinkite artimaisiais.
Visus su kapavietės įrengimu arba atnaujinimu susijusius rūpesčius palikite mums.

Kita kapų atributika ir gaminiai laidotuvių metinėms

Žibintai

Žvakidės

Atminimo albumai

Laidojimo urnos