Žvakidės kapams

Ar norėtumėte, kad Jūsų artimųjų kapavietę puoštų ir jaukumą skleistų rankų darbo meninis gaminys?
Mūsų kuriamos žvakidės kapams ne tik atlieka savo funkciją, bet ir praturtina kapavietės vaizdą, suteikdamos elegancijos ir tvarkos pojūtį. Ši graži, praktiška, ekonomiška žvakidė kapams padės palaikyti tvarką, išvengiant stiklinių ar plastikinių žvakių gausos, nes bus keičiamas tik pats žvakės įdėklas. Ugnelė degs ilgai, nes žvakidė ją apsaugo nuo vėjo bei lietaus. Galite pasirinkti žvakides su meniniu stiklo dekoru arba be jo, atsižvelgdami į individualų kapo dizainą ar asmeninius pageidavimus. Mūsų dizaineris nemokamai padės Jums pasirinkti optimaliausią žvakidės formą, spalvą ir dydį, kad ji harmoningai įsilietų į bendrą kapo dizainą. Žvakidės yra lengvai prižiūrimos, gaminamos iš daugiau nei 16 populiariausių granitų spalvų, o tinkamai naudojant yra ilgaamžės. Nors rinkoje galima rasti žvakides nuo 25 Eur, dažnai jos netinkamai pritaikytos lauko sąlygoms. Mūsų žvakidės kapams, kainuojančios 295 Eur, yra specialiai sukurtos atlaikyti Lietuvos klimato iššūkius ir pasižymi ilgaamžiškumu bei išskirtiniu dizainu. Specializuotose parduotuvėse galite rasti kapų žvakidžių, kurios bus akmens masės liejiniai, gamintos pramoniniu būdu. Tokių žvakidžių kainos prasideda nuo 90 Eurų ir varijuoja iki 350 Eur. Akmeninės granitinės, bronzinės žvakidės kapams, užsakant jas specialiuose užsienio kataloguose, įprastai kainuoja nuo 350 Eur iki 800 Eur.

Mūsų žvakidės kapams, kainuojančios 295 Eur, yra specialiai sukurtos atlaikyti Lietuvos klimato iššūkius, pasižymi ilgaamžiškumu bei išskirtiniu dizainu.
Žvakidė pilnai paruošta naudoti – joje įdėtas 100val. galintis degti kokybiškas įdėklas.
Rinkitės mūsų meniškas granitines žvakides kapams ir įsitikinkite, kad kiekvienoje jos detalėje atsispindi meilė bei dėmesys, kurį skiriame Jums ir savo darbui. Užtikriname, kad gaminys bus pristatytas saugiai ir laiku į bet kurį Lietuvos kampelį.
Rinktis verta, nes gaminys bus individualaus dizaino ir pritaikytas būtent Jums!

Žvakidžių kapams pavyzdžiai
Žvakidės kapuose
Reikia patarimo ar pagalbos?
Susisiekite su mumis ir pasirūpinkite artimaisiais.
Visus su kapavietės įrengimu arba atnaujinimu susijusius rūpesčius palikite mums.

Kita kapų atributika ir gaminiai laidotuvių metinėms

Žibintai

Vazos

Atminimo albumai

Laidojimo urnos