PRIVATUMO TAISYKLĖS

Apie Privatumo taisykles

Mūsų internetinė svetainė „Memorus.lt” įsipareigoja saugoti šio puslapio lankytojų privatumą ir siekti, kad gauti asmeniniai duomenys būtų saugomi. Mūsų svetainės veikla atitinka visus jos veiklai keliamus Europos Sąjungos teisės aktų ir Lietuvos Respublikos įstatymų reikalavimus. Visa informacija apie „Memorus.lt” lankytojus nėra naudojama neteisėtais tikslais. Taip pat lankytojų duomenys nėra perduodami trečiosioms šalims. Visi gauti duomenys apie lankytojus „Memorus.lt” svetainėje bus naudojami privatumo taisyklėse nurodytais tikslais. Toliau pateikiama visa pagrindinė informacija apie mūsų tinklapio privatumo taisykles: autorių teises ir svetainės turinio nuosavybę, duomenų rinkimą ir saugojimą, slapukų naudojimą, saugumą, nuorodas ir kitas taisyklių nuostatas.

Prašome atidžiai perskaityti šias privatumo taisykles, nes naudojimasis šia svetaine reiškia, kad jūs priimate ir sutinkate su šiose taisyklėse pateiktomis sąlygomis ir nuostatomis.

Autorių teisės ir svetainės „Memorus.lt” turinio nuosavybė ir apsauga

Visos autorinės teisės ir kitos intelektinės nuosavybės teisės į meno kūrinius, grafiką, tekstus, vaizdo ir garso įrašus, prekių ženklus, logotipus ir kitą šioje svetainėje esantį turinį („Turinys“) priklauso MB „Memorus”, arba juo naudojamasi gavus leidimą. Interneto svetainės „Memorus.lt” ir bet kurio jos puslapio (dalies) turinį ir formą gina Lietuvos Respublikos įstatymai. Įžengimas į „Memorus.lt” svetainę ir jos naudojimas galimas tik pagal Lietuvos Respublikos nuostatas ir toliau nurodomas sąlygas.

Internetinė svetainė „Memorus.lt” yra ginama autorinių teisių. Firminių ženklų, gaminių pavadinimų, šūkių, emblemų ir t.t. autorinės turtinės teisės priklauso „Memorus.lt”;

Griežtai draudžiama „Memorus.lt” svetinę ar bet kurią jos dalį (tekstus, fotografijas, grafikus, vaizdines medžiagas, duomenis, programas ir kt.) kopijuoti, keisti, atgaminti, įkelti, perduoti, platinti, išardyti ar kaip kitaip ją konvertuoti į kitą formą bet kokiu būdu ir bet kokia technika. Tai reiškia, kad „Memorus.lt” išlaiko visišką ir neribotą nuosavybės teisę į visą šį turinį.

Draudžiama „Memorus.lt” svetinę ar bet kurią jos atskirą dalį keisti ar naudoti kituose kūriniuose, publikacijose, kitose svetainėse bet kokia elektronine ar tradicine forma.

Internetinė svetainė „Memorus.lt” pasilieka sau teisę bet kada, be išankstinio perspėjimo keisti, taisyti, papildyti svetainės turinį.

Taigi, tinklalapyje „Memorus.lt” esančią tekstinę ir grafinę informaciją, kuri yra saugoma pagal LR autorių ir gretutinių teisių įstatymą, kopijuoti, spausdinti ar kitaip atgaminti bei platinti be raštiško tinklalapio savininko sutikimo griežtai draudžiama. Taip pat draudžiama be išankstinio raštiško tinklalapio savininko sutikimo kituose tinklalapiuose daryti nuorodas į tinklalapio savininko tinklalapį. Šią informaciją be sutikimo galima naudoti tik asmeniniais tikslais numatytais LR autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo nustatytose sąlygose. Visos tinklapyje esančios autorinės teisės priklauso tinklapio „Memorus.lt” savininkui.

Asmens duomenų rinkimas

Kai kurie „Memorus.lt” esantys duomenys renkami tiesiogiai ir netiesiogiai, tačiau jie tvarkomi siekiant tvarkyti svetainės lankytojų statistiką. Visa asmeninė informacija renkama laikantis Lietuvos Respublikos įstatymų, kitų teisės aktų reikalavimų bei šių privatumo taisyklių.

„Memorus.lt” gali rinkti ir analizuoti informaciją, susijusią su šios svetainės lankomumu, kai yra fiksuojamas: domenas, paspaudimų skaičius, paskutinių ar kitų puslapių lankomumas bei apsilankymo trukmė. Minėtas duomenų rinkimas naudojamas statistikos rengimui ir kitiems vidiniams tikslams, o tai neidentifikuoja asmens tapatybės.

Tuo atveju, kai „Memorus.lt” svetainėje užpildote kontaktinę formą ir atsiunčiate el. laišką, tada Jūsų siųsta informacija saugoma tiek, kiek reikia išsamiai atsakyti į Jūsų užklausą atsižvelgiant į laiško turinį. „Memorus.lt” lankytojų duomenų neskelbia ir jų neatskleidžia kitoms trečiosioms šalims, nei leidžiama pagal įstatymus.

Slapukai

Šioje svetainėje, el. pašto pranešimuose, reklamose ir interaktyviosiose taikomosiose programose gali būti naudojami „slapukai“ mūsų paslaugoms optimizuoti.

„Slapukas” – tai nedidelis tekstinės informacijos failas, turintis informacijos, kurią mūsų žiniatinklio serveris gali gauti iš Jūsų žiniatinklio serverio, tai yra kai į mūsų tinklalapio serveris siunčia į Jūsų kompiuterio standžiajame diske esantį naršyklės slapukų failą. Todėl „Memorus.lt” gali atpažinti naudotojo prietaisą, kai svetainės serveris susijungia su naršykle. Pagrindinė slapuko paskirtis – pateikti naudotojui individualiai pritaikytus puslapius, kurių pagalba galima geriau reaguoti į individualius naudotojo poreikius.

Mūsų svetainė – „Memorus.lt” renka ir naudoja informaciją susijusią su šios svetainės lankomumu, kuri gali būti kaupiama slapukų pagalba. Slapukai gali būti saugomi Jūsų kompiuteryje taip, kad pakartotinai apsilankius „Memorus.lt” svetainėje juos būtų galima nuskaityti. Slapukų tvarkymo konfigūravimas priklauso nuo Jūsų žiniatinklio naršyklės.

Apsauga

Siekdami apriboti netinkamą asmeninės informacijos naudojimą bei neleistiną prieigą prie asmeninės informacijos, įgyvendiname tinkamas apsaugos priemones. Nors „Memorus.lt” svetainėje yra tvarkoma duomenų statistika, kaupiami el. pašto adresai (kai su mumis susisiekiate), tačiau Jūsų duomenys nėra perduodami trečiosioms šalims.

Nuorodos